Pradinis Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo namuose; Pasigedo įrankių ir dviračio

POLICIJOS SUVESTINĖ: Smurtavo namuose; Pasigedo įrankių ir dviračio

684
1

Rugsėjo 7 dieną, apie 14.45 val., vyras (gim. 1980 m.), būdamas neblaivus, namuose Siesikų sen., podukrai (gim. 1999 m.) sudavė ranka, smūgiavo į dešinės pusės peties sritį ir išvadino necenzūriniais žodžiais. Taip pat tą pačią dieną, apie 13 val. vyras, kilus konfliktui, vieną kartą delnu trenkė į dešinės pusės žandą savo žmonai (gim. 1978 m.). Po medikų apžiūros abejoms nustatyti nežymus paviršiniai sužalojimai, paleistos į namus.

Rugsėjo 7 dieną, apie 15 val. vyras, atvykęs į statomą savo sodo namą, esantį Ukmergėje, S/B „Draugystė“, pastebėjo, jog išdaužtas terasos durų stiklas, apžiūrėjęs viduje esančius daiktus, pasigedo įvairių statybinių įrankių. Taip pat pastebėjo, jog buvo patekta išlaužus duris į lauko sandėliuką. Preliminari žala – 270 eurų.

Rugsėjo 7 dieną, laikotarpyje nuo 14.05 iki 15.20 val., Ukmergėje, S. Daukanto g. , iš daugiabučio namo laiptinės buvo pagrobtas ukmergiškio (gim. 1984 m.) dviratis Kross Hexogon X2D, rėmo Nr. X450004. Nukentėjusiam padarytas 379 eurų turtinis nuostolis.

Rugsėjo 7 dieną, apie 19.10 val. ukmergiškis (gim. 1993 m.) pastebėjo, kad kieme, esančiame Kauno g. , Ukmergė, stovėjęs jo automobilis Mitsubishi Eclipse, 1992 m. Laidos, yra apgadintas. Įlenktas automobilio stogas, variklio dangčio dalis ir bagažinės dangtis. Ant automobilio stogo matėsi mažiausiai dviejų skiringų avalynių pėdsakų fragmentai. Dėl automobilio apgadinimų patyrė 200 eurų turtinę žalą. Automobilis draustas paprastu privalomuoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimu.

Rugsėjo 7 dieną, apie 21 val., namuose, Atkočių k., Deltuvos sen., Ukmergės r., vyras (gim. 1986 m.), būdamas neblaivus konflikto metu tris kartus įspyrė savo tėvui (gim. 1952 m.). Dėl suduotų smūgių tėvas patyrė fizinį skausmą. Į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių apžiūrai jis vykti atsisakė, ant jo kūno jokių sužalojimų nesimatė.

Ukmergės policijos informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

1 komentaras

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here