Pradinis Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Pasigedo kuro ir pinigų; Naudojo smurtą; Užregistruoti automobilio nepavyko

POLICIJOS SUVESTINĖ: Pasigedo kuro ir pinigų; Naudojo smurtą; Užregistruoti automobilio nepavyko

824
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Lapkričio 8 dieną, apie 6 val., UAB „Transliteksa“ darbuotojas pastebėjo, kad nakties metu iš įmonei priklausančio vilkiko Scania, pradūrus kuro baką, pavogta apie 450 litrų dyzelinio kuro. Vilkikas buvo pastatytas įmonės teritorijoje. Dėl vagystės įmonei padaryta apie 500 eurų materialinė žala.

Lapkričio 5 dieną, apie 10.00-11.00 val., namuose, Ukmergėje, vyras (gim. 1965m.) kilus konfliktui stumdė ir naudojo fizinį smurtą prieš sutuoktinę (gim. 1970 m.).

Spalio 12 dieną vyras (gim. 1949 m.) namuose, Veprių mstl., Ukmergės r., savo piniginėje pasigedo DNB mokėjimo kortelės. Lapkričio 8 dieną atvykęs į banką sužinojo, kad nuo jo sąskaitos iš bankomato,Ukmergėje spalio 13 d. nuimta 220 eurų.

Lapkričio 5 dieną, apie 17 val., Vilniuje moteris (g. 1965 m.) pirko automobilį SEAT TOLEDO, 2005 m. laidos, pilkos spalvos, už 2000 eurų. Lapkričio 7 dieną, atvykusi į VĮ „Regitra“, Ukmergės filialą bandė perregistruoti minėtą automobilį. Paaiškėjo, kad registracija negalima, kadangi automobilis areštuotas antstolio. Automobilio pardavėjo telefonas iki šiol yra išjungtas.

Ukmergės policijos informacija

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here