Pradinis Pranešimai Policijos rėmėjai atnaujino žinias

Policijos rėmėjai atnaujino žinias

655
0

Lapkričio 30 d. Ukmergės rajono policijos komisariate buvo surengti policijos rėmėjų kvalifikaciniai mokymai. Užsiėmimuose dalyvavo 12 policijos rėmėjų – 11 ukmergiškių ir širvintiškis.

Mokymus vedė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos prevencinės ir administracinės veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Justinas Rainys, Valdymo organizavimo skyriaus Psichologų poskyrio specialistas Pavelas Pavliučenko ir Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 1-ojo skyriaus vyresnysis specialistas Justinas Butėnas bei vyriausiasis specialistas Nerijus Butėnas. Rėmėjams buvo priminti teisės aktai reglamentuojantys jų veiklą, organizuoti taktikos mokymai. Buvo vaidinamos įvairių teisės pažeidimų situacijos, kurių metu policijos rėmėjams teko priimti vienokius ar kitokius sprendimus. Vėliau šios sitacijos buvo analizuojamos, įvertinti teisingi veiksmai bei patarta, kaip ko nevertėtų daryti ir kokie turėtų būti pirmieji veiksmai.

Ukmergės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Dainora Širvytė policijos rėmėjams pirmosios medicinos pagalbos žinių – kaip suteikti pirmąją pagalbą paspringus, ištikus širdies smūgiui, skęstant, sunkiai susižeidus… Policijos rėmėjai mokėsi atlikti dirbtinį kvėpavimą.

Primename, kad policijos rėmėju gali tapti ne jaunesnis kaip 18 metų mokantis lietuvių kalbą Lietuvos Respublikos pilietis ar Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantis kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, turintis ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, pagal asmenines ir moralines savybes tinkantis būti policijos rėmėju.

Policijos rėmėjai aktyviais veiksmais savo noru padeda policijai saugoti viešąją tvarką ar kitaip užkerta kelią nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams.

Norinčius tapti policijos rėmėjais kviečiame kreiptis į Ukmergės r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnes Ingridą Dutkienę (tel. 8-612-75796) ir Daivą Novikienę (tel. 8-612-75797).

Ukmergės policijos informacija

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here