Pergalės Latvijos čempionate

2000
    0

Tuo metu kai Insbruke (Austrija) sporto klubo „Vilkas“ atstovas Lukas Jablonskas iškovojo Pasaulio taurės etapo nugalėtojo titulą, Rezeknėje (Latvija) vyko šios šalies atviras KICK LIGHT ir LOW KICK čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš keturių šalių. Lietuvos komandai čempionate atstovavo ir keturi sporto klubo „Vilkas“ kovotojai.

Pasakodamas apie čempionato rezultatus klubo vadovas Vadim Zelev sakė, kad klubo sportininkai Arnoldas Paškevičius ir Irmantas Šukys užėmė trečias vietas, Vidas Granickas – antrą, Modestas Grigas – pirmą. Šis sportininkas 2017 metais dar nepralaimėjo nė vienos kovos, nors dalyvavo net trijuose nacionaliniuose čempionatuose. Juose jis iškovojo pirmąsias vietas ir patvirtintas Lietuvos rinktinės nariu.

Klubo komanda jau ruošiasi laukiančioms pagrindinėms varžyboms – Ukmergės miesto šventės metu gegužės 27-28 d. d. bus surengtos tarptautinės varžybos Ukmergės rajono mero taurei laimėti. Taip pat laukia bendra Lietuvos klubų treniruotė. Gegužės 4 d. du klubo sportininkai išvyksta į atvirą Balkanų šalių kikbokso čempionatą.

Prisimindamas Pasaulio taurės etapo nugalėtoją Luką Jablonską V. Zelev paminėjo, kad tai didžiausias klubo pasiekimas ir antras rezultatas šalyje per visą kikbokso Lietuvoje istoriją. „Startas duotas, lauksim kas toliau“, – sakė vadovas.