Pradinis Sportas Krepšinis Pergalė išslydo paskutinę akimirką

Pergalė išslydo paskutinę akimirką

2654
0

Didįjį Penktadienį Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje karaliavo krepšinis. Čia vyko antrosios mažojo finalo serijos iki trijų pergalių rungtynės tarp vietos „Olimpo“ iš Gargždų SC krepšininkų.

Kaip ir buvo galima numanyti, rungtynės buvo labai nervingos ir įtemptos. Pirmiausia emocijas sunkiai tramdė šeimininkai. Apeliavimas į rungtynių arbitrų švilpukus ukmergiškiams uždirbo net dvi technines pražangas per pirmą ketvirtį. Antrame kėlinyje daugiau nervinosi svečiai. Tuo sugebėję pasinaudoti olimpiečiai pradėjo tolti. Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo, kai švieslentėje degė 43:29 „Olimpo“ naudai.

Gana saugiu atstumu nuo savęs ukmergiškiai varžovus laikė ir visą trečią kėlinuką. Jo pabaigoje ekipas skyrė septyni taškai – 56:49. Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje situacija nesikeitė, o iki mačo pabaigos likus keturioms minutėms „Olimpas“ buvo priekyje 64:54. Tačiau tada varžovai per pusantros minutės pelnė septynis taškus be atsako ir priartėjo iki trijų taškų.

Paskutinės minutės buvo ypač inirtingos. Nors olimpiečiams pavyko kelis kartus pelnyti taškus, tačiau tuo pačiu atsakė ir varžovai. Likus 23 sekundėms „Olimpas“ buvo priekyje keturiais taškais. Tada suspindo Gargždų ekipos lyderio Simono Serapino žvaigždė. Laikrodžiui rodant 15 sekundžių iki mačo pabaigos gargždiškiai išsimetė kamuolį iš užribio, jį pagavo S. Serapinas ir per dviejų olimpiečių aukštai iškeltas rankas pataikė labai sudėtingą tritaškį. Nieko nelaukę varžovai pražanga sustabdė kitą ukmergiškių ataką. Baudas metęs Paulius Joneliūnas pataikė vieną iš dviejų. Lemiamos gargždiškių atakos metu tas pats P. Joneliūnas prasižengė prieš krepšį atakavusį Dominyką Matulį. Visa salė švilpė, ūžė. Pirmas baudos metimas buvo taiklus. Antrasis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį. Tačiau džiaugtis dar buvo anksti. Kovą dėl kamuolio laimėjo pirmas prie jo prišokęs S. Serapinas ir greitu metimu nuo lentos atėmė pergalę iš Ukmergės „Olimpo“. Galutinis mačo rezultatas 71:70 Gargždų SC naudai.

Daugiausia taškų ukmergiškių gretose pelnė Modestas Gilys – 17, P. Joneliūno sąskaitoje 15 taškų.

Gargždams 23 taškus pelnė S. Serapinas.

Po šio pralaimėjimo „Olimpas“ serijoje iki trijų pergalių pralaimi rezultatu 2:0. Kitas mačas vyks Gargžduose.