Pradinis Švietimas Paukščių sutiktuvės Siesikuose

Paukščių sutiktuvės Siesikuose

421
0

Kovo 22 dieną Ukmergės globos centro Siesikų gyvenamojo korpuso šeimynų vaikai dalyvavo popietėje “Sveikas gyvas pavasari!”. Renginys buvo skirtas paminėti paukščių sugrįžimą. Paruošiamieji darbai kartu su socialinių darbuotojų padėjėjomis Ala Umbrasiene, Žaneta Pociūniene, Audra Ščiukiene bei Rita Petrikiene vyko visą savaitę. Vaikai karpė, klijavo, piešė paukščius, patys mažiausieji – spalvino paukštelių trafaretus.

Popietės metu vaikai buvo supažindinti su žiemojančiais Lietuvoje ir išskridusiais žiemoti į šiltuosius kraštus paukščiais. Pasaulio žemėlapyje žymėjo gandrų, pempių, kielių, gervių, kregždžių ir kitų paukštelių žiemojimo vietas. Vaikai žiūrėjo vaizdo medžiagą iš televizijos laidos „Girių takais“, klausėsi etnologės Gražinos Kadžytės pasakojimo apie 40-ties paukščių dieną. Visi buvo sužavėti Gražinos Gabrilavičienės iš Taujėnų seniūnijos Pamūšio kaimo mokėjimu įspūdingai pamėgdžioti paukščių balsus. Renginio dalyviai ir patys turėjo atlikti įvairias užduotis.

Buvo surengta vaikų piešinių paroda bei paminėta Žemės diena, priminta, kodėl reikia saugoti gamtą, jos išteklius. Pabirę po kiemą vaikai puošė medžius savo darytais popieriniais paukšteliais, į orą kilo balionai, o gerą nuotaiką sustiprino saldūs prizai.

Na, o kitą dieną vaikai gyvai stebėjo kaimynų obelyje prie iškelto inkilėlio savo giesmę traukiantį varnėną, grįžtančius gervių pulkus, klausė jų klykavimų…

Soc. darbuotojos padėjėja Ala Umbrasienė

dav
dav
dav

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here