Pradinis Rėmėjų medžiaga Paskola – greitas būdas „Juodojo penktadienio“ pirkiniams įsigyti

Paskola – greitas būdas „Juodojo penktadienio“ pirkiniams įsigyti

1104
0

„Juodojo penktadienio“ išpardavimų dienos įvairioms prekėms įsigyti kiekvienais metais laukia ypač daug žmonių iš viso pasaulio. Išpardavimų penktadienis vyksta jau sekančią dieną po Padėkos šventės, kuri minima ketvirtadienį.

Šiemet nuolaidos bus medžiojamos lapkričio 24-ą. Jau ne pirmus metus kai kurios prekybos vietos nuolaidas siūlo ne tik „Juodojo penktadienio“ dieną, bet ir visą savaitgalį.

Likus porai savaičių iki išpardavimų dienos, dauguma populiarių prekinių ženklų, parduotuvių ir gamintojų yra paskelbę, kokias nuolaidas taikys pirkėjams lapkričio 24 -ą, todėl apsižvalgyti parduotuvėse ir nusižiūrėti norimas įsigyti prekes galima jau dabar.

Kadangi prekybininkai siūlo išties dideles nuolaidas, leidžiančias sutaupyti, jeigu tos pačios prekės būtų perkamos ne išpardavimo dienos metu, dauguma įvairių šalių gyventojų prieš kurį laiką ima planuoti pirkinius ir taupyti reikiamą pinigų sumą.

Paskolų bankas pastebi, jog asmenys, kuriems neužtenka turimų santaupų, tačiau įsigyti tokias prekes kaip buitinė technika, kompiuteriai, mobilieji telefonai, kalėdinės dovanos draugams ir artimiesiems tampa būtina, renkasi paskolas minėtiems pirkiniams įsigyti.

Paskola suteikia galimybę greitai ir saugiai įsigyti išpardavimų penktadienio prekes ir džiaugtis naujais pirkiniais, suteikiančiais privalumų buityje ir kasdieniame gyvenime.Vienas didžiausių prekybos tinklų internete „Amazon“ kiekvienais metais pirkėjus pritraukia ypač didelėmis nuolaidomis.

Pavyzdžiui, „Juodojo penktadienio“ metu praėjusiais metais buvo taikomos net 70% siekiančios nuolaidos žieminei avalynei, paltams, striukėms. Taip pat tokie prekybos lyderiai kaip „Apple“, „John Lewis“, „Samsung“, „Dell“, visame pasaulyje žinomos drabužių, avalynės ir galanterijos parduotuvės bei įvairūs prekybos centrai taiko didžiausias nuolaidas kartą metuose pačioms įvairiausioms prekėms įsigyti. Nusipirkti prekes su nuolaida tampa ypač aktualu taupantiems, atnaujinantiems namų interjerą, įsirengiant namus, kai reikia įsigyti didžiąją dalį baldų, buitinės technikos ar norint įsigyti naujas elektronikos priemones kaip kompiuteriai, planšetės, mobilieji telefonai.

„Juodasis penktadienis“ prasidėjo Amerikoje, tačiau ilgainiui paplito ir į kitas šalis. Išpardavimų diena tampa puikiu pasirinkimu norintiems anksčiau laiko nupirkti kalėdines dovanas draugams bei šeimos nariams. Vaikų mylimi „Lego“, didžiulis knygų pasirinkimas, namų apyvokos daiktai, muzikos įrašai ir visos kitos prekės pigiau milijonų šalies gyventojų yra perkamos būtent išpardavimų dieną, nors ir pareikalauja nemažo finansų kiekio.

Vis daugiau žmonių norėdami pigiau įsigyti įvairius daiktus renkasi paskolas, kuriomis apmoka reikiamų įsigyti prekių išlaidas. Kadangi bet kokia paskola yra finansinis įsipareigojimas, pirmiausia, rekomenduojama susidaryti tikslų planą su daiktų sąrašu, kuriuos bus norima įsigyti. Tai leidžia apskaičiuoti tikslią sumą, kurią bus siekiama gauti iš banko. Lapkričio pabaigoje vykstantis ir iki metų pabaigos trunkantis prekybos bumas tampa ypač pelningas prekybos centrams, nes per šiuos du mėnesius neretai pasiekiama 40% metinės prekių apyvartos. Apsipirkimas iki šventiniu laikotarpiu mažmenininkams suteikia galimybę užsidirbti, o pirkėjams – reikiamas prekes bei šventines dovanas įsigyti pigiau.

Pastebima tendencija, jog didžiausios nuolaidos „Juodojo penktadienio“ metu yra taikomos tokiems namų apyvokos daiktams kaip dulkių siurbliai, indaplovės, šaldytuvai. Taip pat nuolaidos daugelyje užsienio šalių taikomos senesnių modelių „Apple“ telefonams, laikrodžiams. Tokie rūbų ir avalynės gamintojai kaip „Crocs“, „Levi‘s“ lapkričio 24 – ą siūlo didžiausias nuolaidas metuose, o televizorius šią dieną kone iš bet kurio gamintojo galima įsigyti beveik perpus pigiau.

Taip pat išpardavimų dieną vienos populiariausių prekių tampa nešiojami kompiuteriai, planšetės, monitoriai, kompiuteriniai vaizdo žaidimai ir virtuvėje skirta naudoti įranga kaip kavos aparatai, garų puodai, maišytuvai ir kitos panašios prekės.

PR

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here