Pradinis Seminarai Paskaita apie sąnarių ligas

Paskaita apie sąnarių ligas

1317
0

Kovo pabaigoje Lietuvos Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Ukmergės filialo nariai tęsdami užsiėmimų ciklą sveikatos klausimais, jau ne pirmą kartą sulaukė svečio iš Šiaulių, gydytojo Tomo Vilūno. Jis skaitė paskaitą tema „Sąnarių ligos. Kaip natūraliais būdais gydyti ir stiprinti sąnarius“.

Filialo nariai ir svečiai labai susidomėję klausėsi lektoriaus, susipažino su dažniausiai pasitaikančiomis sąnarių ligų atsiradimo priežastimis, sužinojo, kad judėjimo organų ligos – tai susirgimai, kurie paliečia kremzlinį audinį ir todėl nereikia numoti ranka į pirmuosius atsirandančius simptomus. Tai ligos ribojančios žmogaus judėjimą, o palietus rankų plaštakas, jos tampa nefunkcionalios.

Gydytojas T. Vilūnas labai įdomiai ir vaizdžiai, su gyvenimiškais pavyzdžiais, pasakojo kaip kenkiame sau vartodami nesveiką maistą, mažai judėdami, nesaugome savo sąnarių. Lektorius pažymėjo: vyrauja klaidinga nuomonė, kad sąnarių ligoms neįmanoma užkirsti kelią. Norint kuo ilgiau išsaugoti žmogaus gebėjimą judėti, būti savarankiškam, reikia vykdyti profilaktinės, reabilitacinės priemonės, kurios padėtų išvengti arba atitolinti sąnarių ligas.

LPKTS Ukmergės filialo nariai turėjo daug klausimų lektoriui, į kuriuos jis atsakė, vyko glaudus ir šiltas bendravimas. Gydytojas pakvietė klausytojus atvykti į Šiaulių Natūralios medicinos sveikatos centrą, kur galima atlikti pilną organizmo ligų nustatymą su naujausią biorezonansine kompiuterine diagnostika.

LPKTS Ukmergės filialo pirmininkė Aldona Kalesnikienė pakvietė gydytoją atvykti dar kartą rudenį ir papasakoti filialo nariams apie širdies kraujagyslių sistemos ligas, jų profilaktiką.

Lietuvos Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Ukmergės filialo informacija

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here