Pradinis Sportas Krepšinis „Olimpas“ – stipriausiųjų ketvertuke

„Olimpas“ – stipriausiųjų ketvertuke

2841
0

Netradicinę Ukmergės krepšiniui dieną, antradienį, oranžinio kamuolio fanai aktyviai rinkosi į Technologijų ir verslo mokyklos sporto kompleksą. Čia vyko lemiamos, trečiosios, ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynės tarp Ukmergės „Olimpo“ ir Vilniaus VKC.

Nuo pirmų minučių aikštėje užvirė vyriška kova, nė viena komanda negalėjo atsiplėšti nuo varžovų. Pirmieji šiek tiek solidesnį pranašumą susikrovė vilniečiai. Antrame kėlinyje jie surengė spurtą ir išsiveržė septyniais taškais. Po minutės pertraukėlės „Olimpas“ persigrupavo ir atsakė savo spurtu bei rezultatą išlygino.

Trečiame ketvirtyje tempą pradėjo diktuoti „Olimpas“. Gero žaidimo gynyboje dėka ukmergiškiai atitrūko 45:37. Deja, padidinti pranašumo ar bent jį išlaikyti nepavyko. Ketvirtame kėlinyje vilniečiai pavijo aikštės šeimininkus ir netgi likus mažiau nei keturioms minutėms išsiveržė į priekį. Simonas Januškis jau kitos atakos metu persvėrė rezultatą „Olimpo“ naudai 51:50.

Prasidėjo tikras nervų karas. Sausakimšose tribūnose įtampa pasiekė maksimumą. Net beveik dvi minutes nė viena ekipa nepelnė taškų. Galų galė Eduard Rogačiov švystelėjo taiklų metimą iš vidutinio nuotolio.

Trijų taškų pranašumas ir mažiau nei minutė iki mačo pabaigos. Tačiau tai dar tikrai nereiškė pergalės. Vilniaus VKC komandos žaidėjas Karolis Lukošiūnas šaltakraujiškai pataikė tritaškį per rankas ir išlygino rezultatą 53:53.

„Olimpo“ treneris Paulius Šermuknšis paprašė minutės pertraukėlės. Po jos varžovai nieko nelaukę prasižengė prieš kamuolį gavusį komandos kapitoną Paulių Joneliūną. Jis pataikė pirmą baudos metimą ir prametė antrąjį.

Paskutinei varžovų atakai liko 18 sekundžių, tačiau ją sužlugdė Dominykas Zupkauskas, perėmęs aštuntą kamuolį rungtynėse. Vilniečiai olimpiečių aikštėje nebepavijo ir lengvus du taškus iš po krepšio pelnė E. Rogačiov. Žaidėjai puolė vieni kitiems į glėbį, tą patį darė ir žiūrovai. Galutinis rezultatas – 56:53 „Olimpo“ naudai.

Ukmergės „Olimpas“ – tarp keturių stipriausių RKL komandų!

Daugiausia taškų ukmergiškių gretose pelnė E. Rogačiov – 18, P. Joneliūnas pridėjo 15.

Pusfinalyje mūsų laukia Tauragės KK ekipa.