Moterų A futbolo lygoje “FM-Žara“ pergalė prieš „TexTiliTe“

1071
    0

kamuolys

Penktadienį sužaistos tik vienerios Moterų A lygos pirmo rato IV turo futbolo rungtynės.

Šventupėje susitiko Kauno “FM-Žara” ir Ukmergės “TexTiliTe”. Pirmąjį įvartį 11 rungtynių minutę pelnė “FM-Žara” žaidėja Kamilė Vaičiulaitytė. Tačiau 26 min. ukmergietė Ugnė Adamavičiūtė išlygino rezultatą, o 37 min. Ugnės sesė Faustė Adamavičiūtė išvedė “TexTiliTės” komandą į priekį. Ukmergės komanda pirmavo tik porą minučių, nes 39 m. Irma Pilnikovaitė pelnė išlyginamąjį įvartį. Antro kėlinio pradžioje “FM-Žara” įmušė dar du įvarčius. Keletą kartų puikių progų pasižymėti neišnaudojo ukmergietės Adamavičiūtės. Paskutinį įvartį šiose rungtynės 84 min.  pelnė Ugnė Adamavičiūtė. Susitikimas pasibaigė 4-3 Kauno “FM-Žara” naudai.

Kitos dvi pirmo rato IV turo rungtynės įvyks birželio 2 d., šeštadienį.

IV turo rungtynių statistika

Gegužės mėn. 24 d. ( penktadienis )

18.00 val.    “Akmenė” – “ Kreontas ”  (nukelta į birželio 2d. 16 val.)

18.00 val. “Gintra-Universitetas”-“Žalgiris” (nukelta į birželio 2 d., 15 val.)

“FM-Žara” – “TexTiliTe“ 4:3 (2:2) Šventupės stadionas Teisėjai – E.Svietlikauskas, J.Butkus, Ž.Motiejūnas

Įvarčiai: 11 min. Kamilė Vaičiulaitytė 1:0, 26 min. Ugnė Adamavičiūtė („TexTilitė“) 1:1, 37 min. Faustė Adamavičiūtė („TexTilitė“) 1:2, 39 min. Irma Pilnikovaitė 2:2, 48 min. Viktorija Platonova 2:3, 52 min. Irma Pilnikovaitė 2:4, 84 min. Ugnė Adamavičiūtė („TexTilitė“) 3:4.

Įspėta: Livija Žukauskienė („FM-Žara“).

vvv

Rezultatyviausios žaidėjos: S.Vanagaitė („Gintra-Universitetas“), D.Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“), S. Veličkaitė („Gintra-Universitetas“) – po 4 įvarčius.