Pradinis Švietimas Mokyklų susitikimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Mokyklų susitikimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

616
0

Sausio 23 d. Į Deltuvos pagrindinę mokyklą, pakviesti istorijos mokytojos M.Belevičienės, atvyko Dukstynos pagrindinės mokyklos Tolerancijos centro mokiniai ir jų vadovė, istorijos mokytoja V. Pulkauninkienė. Abiejų mokyklų istorijos mokytojos seniai puoselėjo mintį organizuoti šį susitikimą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


Svečiai aplankė Deltuvos mokyklos muziejų, kuriame istorijos mokytoja M. Belevičienė supažindino su miestelio ir mokyklos istorija. Mokiniai apžiūrėjo senovinius rakandus, sukauptus muziejuje, sužinojo jų paskirtį. Mokytoja pakvietė įminti kelias mįsles, pasigrožėti patarlėmis ir posakiais. O istorijos kabinete mokiniams buvo pateiktos užduotys, kurias galėjo atlikti tik prisiminę tai, ką išgirdo muziejuje.

Deltuviškiai pasiūlė Dukstynos mokyklos mokiniams susirungti viktorinoje „ Lietuva- tai aš, Lietuva- tai mes“. Joje teko įveikti tris turus: geltonąjį, žaliąjį ir raudonąjį. Mokiniai įvardijo įžymius Lietuvos žmones, vietoves, tarmes pagal išgirstas pasakas ir dainas.

Susitikimą deltuviškiai ir svečiai baigė „ Tautiška giesme“, kviečiančia visus vienybei „ vardan tos Lietuvos..“.

Deltuvos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė M.Belevičienė

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here