Pradinis Sportas Futbolas Merginų mažojo futbolo čempionato finale – bronzos medaliai

Merginų mažojo futbolo čempionato finale – bronzos medaliai

2563
0

Šventupėje ir Ukmergėje vykusias 2003 m. gimimo komandų finalines varžybas vainikavo Vilniaus MFA „Žalgirio“ triumfas.

Nugalėtojos savo kelią pradėjo A grupėje, kai rezultatu 1:0 nugalėjo Ukmergės SC-1 ekipą ir 6:0 – Vilniaus FK „Granitą“. Antrą vietą šioje grupėje pelnė ukmergiškės, įveikdamos 4:0 „Granitą“.

B grupėje užtikrintai pasirodė sostinės MFK „Žalgiris“, kuris vienodu rezultatu 3:0 pranoko Šiaulių FA-SG ir Gargždų FK „Bangą“. Tuo tarpu šiaulietės ir gargždiškės išsiskyrė taikiai 0:0, tad antros vietos laimėtoją lėmė burtai, kurie buvo palankūs šaulietėms.

Rungtynėse dėl čempionato 5–6 vietų „Banga“ laimėjo prieš „Granitą“. Pratęsimo prireikė rungtynėse dėl bronzos medalių – Ukmergės SC 2:1 (1:1) nugalėjo Šiaulių FA-SG.

Dėl aukso medalių susirungė dvi bendravardės komandos – MFA „Žalgiris“ su MFK „Žalgiriu“. Šiose atkakliose finalo rungtynėse pergalę 2:1 išplėšė ir čempionėmis tapo MFA „Žalgiris“.

Lietuvos moterų futbolo asociacija įsteigė prizus komandų geriausioms žaidėjoms bei taip pat apdovanojo puikiai pasirodžiusias vartininkes.