Pradinis Sportas Kitas sportas LIETUVOS MOTERŲ UŽDARŲ PATALPŲ ČEMPIONATE – BRONZOS MEDALIAI

LIETUVOS MOTERŲ UŽDARŲ PATALPŲ ČEMPIONATE – BRONZOS MEDALIAI

1802
0

Kovo 10 dieną Jonavoje finišavo moterų salės futbolo sezonas. Čempionato pagrindinį trofėjų iškovojo futbolininkės iš Vilniaus, antrąją vietą – jonaviškės, bronzą – Ukmergės futbolininkės.

Jonavos sporto arenoje susirinko šio sezono pajėgiausios keturios komandos. Finalinis turnyras prasidėjo šeimininkių FK „Jonavos“ ir Vilniaus MFA „Žalgirio“ dvikova, kurią po Anos Cheminavos įvarčio 1:0 laimėjo vilnietės. Paskiau Ukmergės „SC-Keliai“ 3:0 pranoko Gargždų FK „Bangą“.

Antrame ture jonavietės 2:0 nugalėjo ukmergiškes, o vilnietės 5:1 įveikė „Bangą“. Trečiame ture jonavietės 2:0 nugalėjo „Bangą“ ir užsitikrino sidabro medalius. Turnyro kulminacija tapo MFA „Žalgirio“ pergale 4:2 prieš bronzą iškovojusias ukmergietes.
Individualiais prizais apdovanotos geriausios žaidėjos: vartininkė – Emilija Kaselytė („SC-Keliai“), gynėja – Agnė Medvedevaitė („Jonava“), puolėja – Laura Ruzgutė („Žalgiris“), rezultatyviausia – Ana Cheminava („Žalgiris“). Taip pat Lietuvos moterų futbolo asociacija įsteigė prizus komandų treneriams.