Pradinis Sportas Kitas sportas Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – 18 medalių

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – 18 medalių

2394
0

2017 m. lapkričio 18 d. Ukmergėje vyko Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybės. Šiose pirmenybėse dalyvavo per 120 sportininkų iš visos Lietuvos. Ukmergės sporto centrui atstovavo 26 sportininkai, kuriuos treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis, Rimantas Lenartavičius.

Ukmergės sporto centro auklėtiniai iškovojo 18 medalių.

Susumavus rezultatus ukmergiškiai, tik nusileidę sportininkams iš Vilniaus iškovojo II komandinę vietą. Treti liko sportininkai iš Jurbarko.

I vietas iškovojo Jonas Lobinas (38 kg.), Artūras Jakavičius (45 kg.), Kaparas Žoldasbekovas (57 kg.), Vigailas Perednikas (62 kg.).

II vietas iškovojo Patricija Sventickaitė (35 kg.), Ieva Sventickaitė (38 kg.), Naglis Gutauskas (38 kg.), Arlandas Tamošaitis (41 kg.), Markas Buteikis (45 kg.).

III vietas iškovojo Arijus Augūnas (35 kg.), Vesta Pikauskaitė (38 kg.), Joris Prenis (41 kg.), Dovydas Sadauskas (45 kg.), Tautvydas Didžiokas (45 kg.), Paulina Stalnionytė (49 kg.), Ernestas Grakavinas (53 kg.), Renaldas Čivilis (57 kg.).

Pralaimėję kovas dėl III vietų penkti liko Benediktas Vilkelis (41 kg.), Emilis Putinauskas (57 kg.), Rokas Rakauskas (57 kg.), Martynas Dolgovas (73 kg.).