3393
0

2018 m. gegužės 4 d., „Šilo“ pagrindinėje mokykloje vyko moterų krepšinio šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Dalyvavo Ukmergės sporto centro merginų komanda „Jaunimas“, buvusio auklėtinės ,,(Ne) mirę talentai“ – krepšinio skyriaus sporto mokytojos Nijolės Vadapalienės auklėtinės ir sporto mokytojos Ritos Troškienės U30 krepšininkės ir senjorės „Uch mergos“.

Pirmosios savo jėgas išbandė dabartinės ir buvusios sporto mokytojos Nijolės Vadapalienės auklėtinės. Rezultatu 58:31 nugalėjo „Jaunimas“. Sekančios į aikštelę išbėgo senjorės „Uch mergos“ ir U30. Rezultatu 24:17 laimėjo „Uch mergos“.

Rezultatu 29:24 trečiąją vietą iškovojo U30 komanda įveikusi ,,(Ne) mirę talentai“ komandą.

Rezultatu 45:32 pirmą vietą iškovojo „Jaunimas“ komanda nugalėjusi senjores „Uch mergos“.

Šventėje vyko baudų ir tritaškių metimo konkursai.

Geriausiai baudas metė Elvyra Muradova – „Uch mergos“, antra vieta Martyna Čepaitė – „Jaunimas“, trečia vieta Rūta Petronienė – „Uch mergos“.

Tritaškių konkurse I vietą iškovojo Kamilė Žiedelytė „“Jaunimas“, antrą vietą Gustė Ramanauskaitė (Ne)mirę talentai, trečią vietą Irma Maigienė U30.