Pradinis Sportas Kitas sportas Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos jaunimo, jaunučių, vaikų dziudo čempionatas

Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos jaunimo, jaunučių, vaikų dziudo čempionatas

3110
0

Rugsėjo 29-30 d. Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos jaunimo, jaunučių, vaikų dziudo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Iš viso dalyvių buvo apie 350.

Ukmergės sporto centrui/Ukmergės dziudo klubui atstovavo 25 sportininkai, iš jų: 21 sportininkas grįžo pasipuošę medaliais. Sportininkus palaikė 25 tėveliai ir mamytės.

I vietą iškovojo Gustė Kolkaitė, Austėja Šidlauskaitė, Martynas Aukštuolis, Kristupas Kolosovas, Ainas Vadoklis, Kipras Buteikis, Tautvydas Didžiokas, Arlandas Tamošaitis, Nojus Navickas.

II vietą iškovojo Vytautė Navickaitė, Ieva Sventickaitė, Gabrielė Dolgovaitė, Kipras Pikauskas, Ernestas Grakavinas, Tautvydas Linartas.

III vietą Deimantė Aukštuolytė, Arijus Augūnas, Vilhelmas Kolosovas, Naglis Gutauskas, Markas Buteikis, Borisas Jablonskis.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

Šiose varžybose susumavus rezultatus komandinę pirmos vietos taurę ir 500 eurų prizą surinkę 100 taškų iškovojo Ukmergės sporto centras/Ukmergės dziudo klubas. Antri liko 59,5 taškus surinkę Plungės atstovai, treti surinkę 54,5 taškus – Klaipėdos atstovai.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, taip pat sporto mokytojus ir palaikymo komandą.