Pradinis Sportas Krepšinis Kalėdinė krepšinio šventė

Kalėdinė krepšinio šventė

2454
0

Tradicinė Kalėdinė krepšinio šventė vyko gruodžio 9 d. Šilo pagrindinėje mokykloje. Į ją atvyko merginų ir vaikinų krepšinio komandos baigusios Ukmergės sporto centrą bei dabartiniai jos auklėtiniai. Merginų grupėje nugalėtojomis tapo Ukmergės sporto centro auklėtinės ( tr. N. Vadapalienė), II vietą iškovojo U-25 (tr. N. Vadapalienė), III-čios liko U-30 (tr.R. Troškienė). Vaikinų tarpe nugalėtojais taip pat tapo Ukmergės sporto centras, II vietą iškovojo U-30 (tr. V. Martikonis), III liko U-25 ( tr.A. Zikarienė). Puikiai žaidė ir vyriausieji turnyro žaidėjai U-35 (tr. S. Grigas), nors liko ir ketvirtoje vietoje, tačiau kovingumu nenusileido ir jaunesniems krepšininkams. Labai džiugu, kad į tradicinę sporto šventę buvę auklėtiniai atvyksta iš įvairių Lietuvos kampelių. Lauksime dar atkaklesnių kovų ateinančiais metais.

Dar viena graži, linksma Kalėdinė sporto šventė gruodžio 10 d. Užupio mokykloje vyko patiems mažiausiems krepšinio skyriaus krepšininkams. Mergaitės ir berniukai mankštinosi kartu su KangooLina grupės šokėjomis, turėjo įveikti kliūčių ruožą, žaidė žaidimus lavinančius taiklumą ir kamuolio varymo įgūdžius. Į šventę atvykę Kalėdų Senelis ir Snieguolė pasveikino vaikus su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo sėkmingo sportinio sezono .