Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip sutaupyti pinigų, jei biudžetas labai ribotas

Kaip sutaupyti pinigų, jei biudžetas labai ribotas

2916
0

Kam šiandien nereikia pinigų? Amžiuje, kuomet viskas atrodo patraukliai, tačiau brangiai kainuoja, beveik neįmanoma gyventi neturint pinigų. Štai kodėl daugelis stengiasi uždirbti kuo daugiau pinigų ir bando išleisti kaip įmanoma mažiau. Visgi, aplink matydami didžiulę įvairovę daiktų, prekių, paslaugų ir kitų dalykų, tiesiog negalime tam atsispirti, įvairios interneto svetainės kaip produktexperter.com ir kitos, siūlo įvairius produktus, jų apžvalgas ir nejučia priverčia juos įsigyti. Reikia pripažinti, kad pinigai yra svarbūs, todėl reikia mokėti juos taupyti. Kartais kyla sunkus klausimas: kaip sutaupyti pinigų, kai biudžetas labai ribotas? Būdų tikrai yra.

Štai keletas jų:

Atsisakyti televizijos kanalų paketo. Dažnai, mokėjimas už televiziją, tai tik pinigų švaistymas. Pripažinkime, daugelis mūsų, neturime laiko žiūrėti televizorių, arba įjungiame jį tik dėl fono. Jei tai nėra būtinas dalykas, galime to atsisakyti. Visai pakanka įsigyti televizijos priedėlį, padėsiantį matyti keletą pagrindinių kanalų, o to visai pakanka, jei nesate televizijos maniakas. Nors kiekvieną mėnesį išleidžiama suma už televiziją nėra labai didelė, visgi, laikui bėgant galima sutaupyti visai padorią pinigų sumą. Kodėl gi to nepadarius? Beje, yra daug geresnių dalykų nei televizija, vienas jų – buvimas ir bendravimas su mums brangiais žmonėmis, juk jiems dažnai skiriame per mažai laiko.

Taupyti elektrą. Turbūt imsite galvoti, kad tai labai primityvu. Visgi, kartais išties per daug naudojame elektros, net kai tai nėra būtina. Norint šiek tiek sutaupyti, elektrą reikėtų naudoti tuomet, kai to tikrai reikia, nepalikti šviesų kambariuose, kuriuose nieko nėra, nepalikti įkroviklių be priežiūros elektros lizde, be reikalo nedarinėti šaldytuvo, šviečiant saulei, nejungti šviesos (taip, yra nemažai tokių, kurie net ir dieną jungia šviesas), beje, rekomenduojama naudoti elektrą taupančias lemputes ir panašius dalykus. Tai bent šiek tiek sumažins išlaidas už elektrą, vadinasi sutaupytus pinigus bus galima atidėti svarbesniems dalykams.

Venkite valgyti mieste. Pietūs ar vakarienė mieste yra šaunus dalykas, tačiau tai suryja daug pinigų. Verčiau gaminti namie. Jei visgi nemėgstate gaminti, pasistenkite mieste valgyti rečiau, tai išties padės sutaupyti. Beje, namuose pagamintas maistas yra sveikesnis, žinome iš ko jis pagamintas ir tai sutaupo papildomų pinigų.

Pirkite internetu. Apsiperkant įprastinėse parduotuvėse, neretai išleidžiame per daug, nes pasiduodame akcijoms bei nuolaidoms. Dažnai, dedant prekes į krepšelį atrodo, jog jų nėra daug, tačiau pamačius prikimo čekį, kartais esame priversti išplėsti akis, nes neplanavome tiek išleisti. Apsiperkant internetu, paprasčiau išvengti nereikalingų pirkinių, be to, viską galima atlikti namie, nereikia važiuoti į parduotuvę ir naudoti degalų. Tai tikrai padeda sutaupyti.

Eikite arba važiuokite dviračiu. Netoliese esančius objektus, ar darbą, kuo puikiausiai galima pasiekti pėsčiomis, be to, tai labai naudinga sveikatai. Lygiai taip pat, rekomenduojama važinėtis dviračiu ir kaip įmanoma mažiau važiuoti automobiliu. Ėjimas pėsčiomis arba važiavimas dviračiu nieko nekainuoja, vadinasi pinigus skirtus degalams galime atidėti į šoną ir skirti senai planuotiems pirkiniams.

Tai tik keletas efektyvių būdų sutaupyti šiek tie pinigų. Tiesa, nepavyks sutaupyti krūvos pinigų, tačiau bent šiek tiek sumažinti išlaidas tikrai galėsite. Galbūt senai svajojote apie vonios (badrum) remontą, galbūt norėtumėte išvykti trumpų atostogų arba tiesiog turėti pinigų nenumatytoms išlaidoms. Viskas įmanoma ir tikrai nereikia savo piniginės laikyti po užraktu, pakanka peržvelgti kasdienius įpročius ir nuspręsti ką galima šiek tiek pakeisti ir kur galima sutaupyti. Greito rezultato tikėtis nevertėtų, tačiau po kurio laiko, santaupos tikrai padidės.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia