Pradinis Švietimas J.Basanavičiaus gimnazija „Žaliojoje olimpiadoje“ susirungs dėl geriausios vardo bei pagrindinio prizo –...

J.Basanavičiaus gimnazija „Žaliojoje olimpiadoje“ susirungs dėl geriausios vardo bei pagrindinio prizo – kelionės į Vokietiją

603
0

Spalio 18 dieną, Vilniuje, parodų centre Litexpo vyks pirmosios Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ finalas, kuriame Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija varžysis su kitomis vienuolika Alytaus, Pasvalio, Molėtų, Kauno, Trakų, Mažeikių, Tauragės, Vilniaus, Šalčininkų rajonų mokyklų ir susirungs dėl geriausios vardo bei pagrindinio prizo – kelionės į Vokietiją. Renginio svečiai ir dalyviai ne tik galės pasisemti naudingų žinių specialioje teminėje konferencijoje, bet ir turės išskirtinę progą dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Konferencijų erdvėje savo patirtimi dalinsis ir pranešimus skaitys įvairų sričių specialistai: aplinkosauginio švietimo projekto „Kita forma“ sumanytoja, VšĮ „RV Agentūra“ direktorė Vaida Griškevičienė, INDI kūrybinės studijos dizaineris Simonas Tarvydas, atliekų prevencijos ir tvarkymo strategijos skyriaus vedėja Jurgita Gaižiūnienė, inovatyvios įmonės „LECH LECHA Design“ sumanytoja bei dizainerė Janina Zebireva.

Šalyje gerai žinomi aplinkosaugos specialistai ir kūrybininkai kartu bandys rasti geriausius sprendimus, kurie padės ne tik efektyviai ir įdomiai tvarkyti ar pakartotinai panaudoti buityje susikaupiančias atliekas, bet ir originaliai bei stilingai jas pritaikyti tiek mokyklos, tiek namų aplinkoje.

Dirbtuvių erdvėje eko menininkai supažindins su savo veikla bei pademonstruos, kaip iš atliekų, pasitelkiant kūrybiškumą sukurti netikėtus ir vėl naudoti tinkamus gražius, originalius daiktus. „Commune DIY“ parodys kuo gali tapti sulūžusi riedlentė, „Mėnulio akmens dirbtuvės“ atskleis, kaip iš antrinių žaliavų pagaminti muzikos instrumentą. Naujus dalykus išrasti, kurti, matuoti ir konstruoti skatins „Robotikos akademijos“ atstovai. Projekto „Kita forma“ dirbtuvėse renginio svečiai galės pasisemti idėjų, o smalsiausi ir aktyviausi moksleiviai kuriant sirgalių atributiką bus kviečiami ruoštis ateinančių metų olimpiadai. Dalyvavimas nemokamas.

Daugiau informacijos apie Nacionalinę „Žaliąją olimpiadą“ rasite www.zaliasistaskas.lt.

Registracija: info@zaliojiolimpiada.lt.

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here