Pradinis Sportas Kitas sportas Iš tarptautinio dziudo turnyro – 22 medaliai

Iš tarptautinio dziudo turnyro – 22 medaliai

2375
0
cof

Balandžio 14 d. Lapėse, Kauno rajone vyko XIV atviras tarptautinis Lapių moksleivių dziudo turnyras, Kauno rajono mero taurei laimėti.

Šiame turnyre dalyvavo per 200 moksleivių iš Lietuvos bei svečiai iš Latvijos, Norvegijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 29 sportininkai, iš jų 22 grįžo pasipuošę medaliais. Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras sakas ir Eugenijus Simonaitis.

I vietas iškovojo Vytautė Navickaitė, Kipras Pikauskas, Vilius Girdenis, Martynas Aukštuolis, Dovydas Gvildys, Arijus Augūnas, Nojus Navickas, Tautvydas Didžiokas, Matas Gavrilovas, Jonas Lobinas, Arlandas Tamošaitis, Ernestas Grakavinas, Joris Prenis, Ainas Vadoklis, Kristupas Kolosovas.

II vietas iškovojo Kajus Liubkevičius, Pijus Auglys.

III vietas iškovojo Ieva Sventickaitė, Paulina Stalionytė, Tautvydas Linartas, Arminas Tamošaitis, Vilhelmas Kolosovas.

Pralaimėję kovas dėl III vietų penkti liko Kasparas Sabulis, Lukas Dičpetris, Harry Stragis.

Susumavus rezultatus Ukmergės sporto centro auklėtiniai surinko 147 taškus ir parsivežė II vietos komandinę taurę. I vietos taurė atiteko Kauno rajonui, III vietos – Vilniaus rajonui.

Kaip paminėjo dziudo skyriaus sporto mokytojas Artūras Sakas, nesenai atšventęs gražų jubiliejų, kad auklėtinių pergalės šiame turnyre buvo pati geriausia gimtadienio dovana. Ir palinkėjo gražių kovų tolimesniuose startuose.

Didžiuojamės Sporto centro jaunaisiais kovotojais.