Pradinis Sportas Futbolas „Gintra“ UEFA Čempionų lygoje pakartojo istorinį pasiekimą

„Gintra“ UEFA Čempionų lygoje pakartojo istorinį pasiekimą

2539
0

UEFA moterų Čempionų lygos aštuntfinalį pasiekusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda džiaugiasi pakartojusi istorinį pasiekimą, o ekipos treneris Rimantas Viktoravičius negailėjo komplimentų savo auklėtinėms.

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės antrą kartą klubo istorijoje iškopė į antrąjį moterų UEFA Čempionų lygos etapą.

Daugkartinės šalies čempionės atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse Ciuriche 2:1 nukovė „Frauen“ komandą. Šios pergalės mūsiškėms užteko, nes pirmąjį susitikimą namuose jos sužaidė lygiosiomis 1:1. „Letzigrund“ stadione, kuriame 2008 metais vyko Europos vyrų futbolo čempionato kovos, pirmosios pasižymėjo viešnios iš Šiaulių – įvartį 27-ą minutę įmušė Zenatha Coleman. Nors varžovėms 73-ią minutę po Fabienne Humm tikslaus smūgio pavyko atstatyti pusiausvyrą, pratęsimo galimybę užkirto dublį atlikusi Z. Coleman. Legionierė iš Namibijos pergalingą įvartį įmušė iki pagrindinio laiko pabaigos likus 4 minutėms. Pagrindiniame UEFA Čempionų lygos turnyre po metų pertraukos kovojančios šiaulietės pirmąjį barjerą įveikė vos antrą kartą klubo istorijoje. Pirmąjį sykį tai padaryti pavyko 2015-aisiais.

Džiugu, kad minėtą komandą atstovauja 3 buvę Ukmergės sporto centro auklėtinės.: vartininkė – Greta Kaselytė, gynėja – Lolita Žižytė, vyr.trenerio asistente dirba Tatjana Veržbickaja. Minėtos merginos gina ne tik Šiaulių „Gintra-Universiteto“ garbę, bet ir atstovauja Lietuvos moterų futbolo rinktinę.