Pradinis Sportas Futbolas Futbolo turnyre, skirtame treneriui Justui Labučiui atminti – III vieta

Futbolo turnyre, skirtame treneriui Justui Labučiui atminti – III vieta

2461
0

Rugpjūčio 23 d. Jonavoje vyko berniukų (gim. 2007 m. ir jaun.) futbolo turnyras, skirtas treneriui Justui Labučiui atminti. Šiame turnyre dalyvavo 5 komandos: FK ,,Žalgiris“, FK ,,Jonava“, FK ,,Sūduva“, FK ,, Jonava“ 2008 ir Ukmergės SC trenerio Julius Butkaus auklėtiniai.

Turnyre komandos žaidė rato sistema. Pirmose rungtynėse Ukmergės sporto centro jaunieji futbolininkai rezultatu 2-1 nugalėjo FK ,,Sūduvos“ komandą. Antrose rungtynėse susitiko su FK ,,Žalgiris“, rungtynėse vyko apylygi kova, deja Ukmergės SC komandai susikūrus daug momentu prie varžovų vartų pasiekti įvarčio nepavyko ir praleidus apmaudžius įvarčius, teko pripažinti žalgiriečių pergale 6-1. Trečiose rungtynėse susitiko su jaunaisiais Jonavos futbolininkais rezultatu 4-0 buvo pasiekta pergalė. Paskutinėje kovoje dėl II-III vietos žaidė prieš FK,,Jonavos“ komanda. Pirmajame kėlinyje pirmi įvartį pasiekė Ukmergės komanda, bet pranašumo išlaikyti nepavyko 1-1, o antrajame kėlinyje pritrūkus jėgų turėjome nusileisti Jonavos komandai 4-1 ir tenkintis užimta III vieta. FK ,,Žalgiris“, laimėję visas varžybas, tapo turnyro nugalėtojais.

Geriausiu komandos žaidėju Ukmergės SC komandoje pripažintas Rustam Radkevič, o komandos draugas Nojus Ramankevičius pripažintas turnyro geriausiu saugu.