Futbolo pirmenybėse Ukmergės SC „Keliai” žengia be pralaimėjimų

1947
    0

Prieš dvi savaites startavo Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybės. Pirmenybėse dalyvaujančios 15 komandų yra suskirstytos po penkias ir savo žygius pradėjo Pietų, Rytų ir Vakarų regionuose, siekiant rudenį patekti į pirmenybių ketvirtfinalį.

Pirmose rungtynėse ukmergiškės net 29-0 sutriuškino Visagino SC komandą. Antrosiose rungtynėse Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“ pirmavo po pirmojo kėlinio 3:0, tačiau ukmergiškės nepalūžo ir 70 min. sugebėjo išlygino rezultatą. Rungtynių nugalėtojos paaiškėjo tik per paskutines dvikovos minutes – Simona Bagavičiūtė ir Monika Markevičiūtė išplėšė Ukmergės SC-„Keliams“ įspūdingą pergalę 5:3!

Ukmergės SC-Keliai komandos žaidėjos taip pat atstovauja Lietuvos merginų U 19 futbolo rinktinę ( Emilija Kaselytė, Urtė Šmigelskaitė ir Alina Neznanova) ir Lietuvos merginų U 17 futbolo rinktinę (Monika Markevičiūtė, Gabija Toropovaotė, Karolina Zelbaitė ir Simona Bagavičiūtė)

Komandą treniruoja sporto mokytojai Vytautas Tutlys ir Darius Petraška.