Finalinėse futbolo varžybose Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės iškovojo aukso medalius

1118
    0

Vidiškių p. m

Ukmergės sporto centro stadione vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių (2000 m. gim. ir jaun.) mažojo futbolo 5×5 finalinės varžybos.

Zoninėse varžybose visoje Lietuvoje startavo 24 savivaldybių komandos,kur iki finalo nukeliavo tik keturios komandos, kurios kovojo dėl stipriausios komandos vardo.
    Finalines varžybas atidarė šokėjai, pasveikinimo žodį tarė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas atsakingas už mergaičių futbolą Tomas Stankevičius, Ukmergės švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Ragelytė-Kraucevičienė, sporto centro direktorius Vytautas Tutlys.

Alytaus r. Alovės p. m

Komandos žaidė rato sistema, po įnirtingų kovų rezultatais 1:1, 6:0; 6:1, pirmąją vietą ir stipriausios komandos vardą Lietuvoje iškovojo Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytoja Dalia Tamošauskienė). Nusileidusios nugalėtojoms antrąją vietą iškovojo Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos komanda, trečiąją – Alytaus rajono Alovės pagrindinės mokyklos mergaitės ir ketvirtoje vietoje liko Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių komanda.

DSC 0003

Komandos apdovanotos diplomais, medaliais taip pat saldžiomis dovanomis ir suvenyrais, kurias įteikė Vidiškių pagrindinės mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė.