Pradinis Švietimas Draugiškoji SEU olimpiada ,,Dramblys“ pradinėms klasėms

Draugiškoji SEU olimpiada ,,Dramblys“ pradinėms klasėms

487
0

2018 m. kovo 5 – 9 dienomis Dukstynos pagrindinės mokyklos 1b, 3c, 4a,b,c klasių mokiniai ir jų mokytojos Danutė Atkočiūnienė, Vilma Rabazauskienė, Jolanta Ryliškienė, Rita Gelūnienė bei Žydra Grybienė dalyvavo VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos pirmą kartą respublikoje organizuotame „Draugiškosios SEU olimpiados „Dramblys“ pradinėms klasėms“ renginyje.

Mokiniai atliko savimonės, savitvardos, socialinio sąmoningumo, tarpusavio santykių bei atsakingų sprendimų kompetencijoms ugdyti skirtas užduotis. Iš viso dalyvius pasiekė 34 veiklos. Per olimpiados savaitę visi turėjo atlikti ne mažiau kaip 12 užduočių ir svarbu buvo, kad būtų paliestos visos 5 kompetencijos. Kadangi pateiktos užduotys buvo labai įvairios: individualios, grupėms, imlesnės laikui ir ne tokios imlios, kiekviena klasė galėjo pasirinkti tas užduotis, kurios šiai dienai pasirodė naudingiausios ir aktualiausios. Mokytojos olimpiados metu laiką planavo taip, kad kasdien pavyktų įgyvendinti po keletą pasirinktų užduočių, nes kasdienis užduočių atlikimas gali padėti pastebėti mažus pokyčius.

Vaikai noriai, su džiaugsmu įsijungė į veiklas, nes svarbiausia buvo ne siekis varžytis, o įdomus, linksmas ir naudingas laiko praleidimas, stiprinantis vaikų SEU gebėjimus. Mokiniai ir mokytojos džiaugėsi produktyvia ir daug stiprinančių emocijų suteikusia olimpiados savaite.

Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos
Žydra Grybienė ir Jolanta Ryliškienė

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here