Pradinis Krepšinis Č. Švabinsko taurę išsivežė vilniečiai

Č. Švabinsko taurę išsivežė vilniečiai

1043
0

Antrus metus įvyko krepšinio turnyras Česlovo Švabinsko taurei laimėti. Šiame sporto klubo „Olimpas“ ir Sporto centro organizuotame turnyre šiais metais panoro dalyvauti keturios vaikinų, gimusių 2005 metais, komandos – Ukmergės Sporto centro (SC), Molėtų Sporto centro (SC), Sostinės Krepšinio mokyklos (KM) ir Šiaulių Krepšinio Akademija (KA) „Saulė“.

Tradiciniu pretenduojančiame tapti turnyre buvo žaidžiami pusfinaliai, kurio poros paaiškėjo ištraukus burtus. Buvo išsiaiškinti prizininkai, taip pat įvyko konkursai „Snaiperiai 2017“ ir „Oro karalius 2017“.

Pogrupyje Ukmergės SC susitiko su Sostinės KM komanda ir pralaimėjo 19:45. Kitame pusfinalyje Šiaulių KA „Saulė“ tik 2 taškais – 34:32 nugalėjo Molėtų SC komandą.

Kovoje dėl trečios vietos Ukmergės SC komanda pralaimėjo Molėtų SC rezultatu 34:38. Kovoje dėl pirmos vietos viskas buvo aišku nuo pirmo kėlinio. Varžybas tarp Vilniaus ir Šiaulių komandų laimėjo Sostinės KM. Ji 46:18 nugalėjo Šiaulių KA „Saulė“.

Konkurse „Snaiperiai 2017“ iš kiekvienos komandos dalyvavo po penkis žaidėjus. Buvo vertinami komandiniai rezultatai. Konkurso nugalėtojais tapo vilniškiai: Joris Didžgalvis, Vincas Čekenis, Arnas Šeršniovas, Deividas Pavliukoit, Dominykas Braknys. „Oro karaliumi 2017“ tapo svečias iš sostinės – Karolis Kraučikas.

Pasibaigus turnyrui komandinius apdovanojimus gavo visos komandos. Jos apdovanotos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus padėkomis ir rėmėjo Vitalijaus Želnio šakočiais. Komandai nugalėtojai atiteko pagrindinis prizas – Česlovo Švabinsko taurė. Komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos ir medaliais. „Snaiperiai 2017“ ir „Oro karalius 2017“ rungčių nugalėtojai apdovanoti specialiais rėmėjų įsteigtais prizais.

Komandas apdovanojo varžybų vyriausias teisėjas Paulius Šermukšnis ir turnyro globėjas, rajono tarybos narys Darius Varnas.

Arvydas Pėšina

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here