Pradinis Sportas Futbolas Berniukų futbolo turnyre „Ukmergė Cup“ – trečioji vieta

Berniukų futbolo turnyre „Ukmergė Cup“ – trečioji vieta

2446
0

Kovo 25 d. Ukmergės miesto stadione vyko berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) mažojo futbolo turnyras „Ukmergė Cup“. Turnyre dalyvavo 5 komandos: Ukmergės SC, Širvintų SC, Kupiškio KKSC, Anykščių KKSC, Trakų KKSC.

Žaidimas vyko rato sistema, todėl paskutinių futbolo rungtynių tarp Ukmergės ir Širvintų komandų rezultatas, lėmė šio turnyro pirmų keturių komandų išsidėstymą turnyro lentelėje. Lemiamose rungtynėse ukmergiškiai po pirmojo kėlinio įgavo pranašumą ir rezultatas buvo 2-0, tačiau antrajame kėlinyje Širvintų sporto centro auklėtiniams, paskutinėmis rungtynių akimirkomis pavyko įmušti du įvarčius ir taip išlyginti rezultatą.

Rungtynių turnyrinėje lentelėje Kupiškio KKSC komanda liko 5-oje vietoje, Anykščių – 4-oje vietoje. Ukmergės berniukų komanda, laimėjusi vienas rungtynes, du kartus sužaidusi lygiosiomis ir patyrę vieną pralaimėjimą, iškovojo bronzos medalius, Širvintų SC užėmė garbingą – 2-ąją vietą, o viso turnyro čempionais, iškovoję tris pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą – Trakų komanda.