Pradinis Sportas Stalo žaidimai Bendrojo ugdymo mokyklų kovos vyko prie šachmatų lentų

Bendrojo ugdymo mokyklų kovos vyko prie šachmatų lentų

3494
0

Ukmergės Jaunimo ir laisvalaikio centre vyko rajono bendrojo ugdymo miesto mokyklų 1 -4 ir 5-12 klasių mokinių šachmatų varžybos.

1 – 4 klasių grupėje nugalėjo Užupio pagrindinė mokykla ( mokytoja Daiva Butkienė), antroje vietoje – Dukstynos pagrindinė mokykla ( mokytojas Vitalijus Martikonis), trečioje- ,,Šilo“ pagrindinė mokykla ( mokytoja Dainora Varkalienė).

5 – 12 klasių grupėje dalyvavo penkios mokyklų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Užupio pagrindinė mokykla ( mokytoja Daiva Sabaliauskaitė), antrąją – ,,Šilo“ pagrindinė mokykla ( mokytojas Ričardas Blažys), trečioje – Dukstynos pagrindinė mokykla (mokytojas Vitalijus Martikonis).

Gimnazijų tarpe Antano Smetonos gimnazijos komanda (mokytojas Kastytis Kvietkauskas) nugalėjo Jono Basanavičiaus gimnaziją ( Rimantas Masiulevičius).

Varžybų vyr. teisėja Ukmergės sporto centro sporto mokytoja Virginija Savickienė.