Limfodrenažinis masažas grožiui bei sveikatai

    2

    limfodrenaziniai masazai

    Masažas – fizinis žmogaus kūno veikimas, atliekamas rankomis ar naudojant specialiai tam skirtus aparatus. Pagal paskirtį, veikimo sritį ar net filosofiją, yra išskirta nemažai skirtingų masažo rūšių, vienas iš kurių yra limfodrenažinis.

    Limfodrenažinio masažo nauda pasireiškia teigiamu poveikiu bendram savijautai, išvaizdai bei, neabejotinai, atsipalaidavimui. Šiame straipsnyje atsakysime į klausimus, kokiu principu veikia šis masažas bei kokią konkrečią naudą jis gali atnešti. Galvos, nugaros, viso kūno, pėdų masažas. Išgirdus šias sąvokas nesunku suprasti, apie kokios kūno vietos masažą yra kalbama. O limfodrenažinis masažas?

    Šiek tiek sudėtingiau, ar ne? Tai – mūsų organizme tyvuliuojantis skystis, atsakingas už nepageidaujamų medžiagų „išspyrimą“ iš organizmo, apsaugą nuo infekcijų, imuniteto stiprinimą, perteklinių skysčių šalinimą. Įvairiose žmogaus kūno vietose (pažastys, kaklas, kirkšnys ir panašiai) yra beveik 800 skirtingi dydžio limfmazgiai, dalyvaujantys šiame procese.

    Žmogus – ne robotas. Mūsų kūnai nuolat „genda“. O tiksliau – sutrinka viena ar kita orgnizmo funkcija. Limfos darbas – ne išimtis. Kojų tinimas, pabrinkę paakiai ar celiulitas gali būtų įtakotas skysčių bei druskų kaupimosi. Už tai didžiąja dalimi ir atsakinga limfotaka. Pamatę minėtus požymius, turėtume imtis kuo skubesnių veiksmų – uždelsta reakcija gali grėsti kur kas rimtesniais sveikatos sutrikimais. Idealu, jei galime „koreguoti“ savo gyvenimo būdą, tačiau pravartu pasitelkti ir kitus įmanomus būdus: limfodrenažinis masažas – vienas iš jų. Šio masažo metu aktyviai veikiamas poodinis sluoksnis, o tai skatina limfos sistemos aktyvumą.

    Šis masažas gali būti atliekamas keliais būdais:
    •    Profesionalaus masažisto, žinančio, kurias kūno vietas ir kaip reikia veikti, jog būtų suaktyvinamas limfos darbas.
    •    Pasitelkiant specialius masažo aparatus. Išbandę pastaruosius masažo studijoje ir pajutę, jog šis metodas Jums yra priimtinas, galite įsigyti panašios paskirties prietaisą bei naudoti jį savarankiškai savo namuose.

    Po keleto atliktų masažo seansų žmonės pastebi, jog:
    •    Gerėja celiulito „užkariautų“ kūno vietų būklė (maksimaliam rezultatui pasiekti būtinas fizinis aktyvumas bei taisyklinga mityba);
    •    Lieknėja masažuojamos kūno vietos – pilvas, rankos, kojos ir panašiai;
    •    Pastebimai gerėja odos būklė: ji tampa strangresnė, išnyksta „kabantys“ odos sluoksniai, mažėja matomų strijų;
    •    Sumažėja venų išsiplėtimas;
    •    Sumažėja tinimas.

    Limfodrenažinis masažas, kaip ir daugelis kitų masažo rūšių, yra tinkamos didžiajai žmonių daliai (yra keletas atvejų, kai sveikatos būklė to neleidžia – tai įvertinti privalo masažo specialistas) kaip sveikatos, grožio bei atsipalaidavimo priemonė. Visgi pastarąjį labiausiai vertina savo kūno gabaritais bei išvaizda nepatenkinti asmenys – nuo celiulito kenčiančios, svorio dėl nėštumo ar kitų priežasčių priaugusios moterys. Sureguliuotas limfos sistemos darbas gali tapti efektyviu minėtų problemų sprendimo būdu, tuo pačiu ir išvalydamas organizmą bei pagerindamas bendrą sveikatos būklę. Aišku, reikia žinoti, jog vieno masažo seanso nepakaks bei būtina kreiptis į patikimus specialistus.

    PR

    Užs. nr. 145

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia