Pradinis Patarimai 3 paprasti patarimai, kaip nepakliūti į nesąžiningų drabužių pardavėjų internete pinkles

3 paprasti patarimai, kaip nepakliūti į nesąžiningų drabužių pardavėjų internete pinkles

849
0

Drabužiai moterims – ir galvos skausmas, ir didžiulis džiaugsmas: amžinai nėra ką rengtis, tačiau kai pagaliau atrandi tą spintoje tūnantį lobį, net širdis apšąla pagalvojus, kokiais pavydžiais žvilgsniais varstys kitos moterys ir kaip godžiai nužiūrinės vyrai (kad ir ką besakytum, puošiamasi ne tik dėl savęs)…

Jei to vienintelio rūbo paieška spintoje vis ilgiau užtrunka, o jokie aksesuarai nebepadeda neatpažįstamai pakeisti derinuko, pats metas atnaujinti garderobą. Deja, ne visos iš mūsų esame parduotuvių maniakės ar paprasčiausiai neturime prabangos skirti laiko pasivaikščiojimui po prekybos centrus. Suknelės internetu – išeitis būtent šiai moterų kategorijai. Bijote rizikos „nudegti“ nuo internetinės drabužių prekybos? Žemiau pateikti patarimai būtent jums!

„Atsijokite“ patikimas elektronines drabužių parduotuves. O-ho-ho kokio įspūdingo dydžio prekybos miestelį (ką ten miestelį – visą didmiestį) turėtume, jei visas internetines drabužių parduotuves perkeltume į fizines patalpas. Tiesa, ne visų savininkai sutiktų užsiimti prekyba akis į akį: yra asmenų, besidangstančių internetine erdve ir bandančių pasipelnyti iš naivių pirkėjų, ieškančių suknelės internetu. Kaip nepasimauti ant tokių sukčių kabliuko? Atidžiai išnagrinėkite kontaktinę informaciją, pasidomėkite kitų pirkusiųjų atsiliepimais, būkite objektyvūs kainų atžvilgiu (kad ir kaip norėtųsi sutaupyti, sutikite, naivu viltis, jog atsiras pardavėjas, siūlantis prekę už keliskart mažesnę kainą nei kiti). Jei reikia, susisiekite su pardavėju elektroniniu paštu ar telefonu – bendravimo manieros išties iškalbingos.

Atidžiai rinkitės dydį, venkite eksperimentų. Eidamos į matavimosi kabinetą, neretai prigriebiame du skirtingus į aki kritusios palaidinės dydžius: kartais atrodo, jog gamintojai mėgsta eksperimentuoti dydžių sąskaita. Suknelės internetu, deja, nepasimatuosi, tačiau tai nereiškia, jog teks pirkti „katę maiše“: tereikia savo gabaritus palyginti su drabužio aprašyme pateiktais išmatavimais. Beje, nerekomenduojama eksperimentuoti ir internetu pirkti tų modelių, kurių niekada realiai nesimatavote bei nežinote, kaip pastarieji ant jūsų „guli“: štai maža juoda suknelė niekada nenuvils!

Susipažinkite su prekių grąžinimo politika. Kaip ir įprastai, taip ir internetinei prekybai taikoma galimybė per 14 darbo dienų grąžinti netikusią ar tiesiog nepatikusią prekę (nesvarbu, net jei ši ir kokybiška). Ši galimybė turi būti įvardinta internetinės parduotuvės apsipirkimo taisyklėse. Ten pat ieškokite ir informacijos apie grąžinimo įkainius bei būdus, pinigų pervedimo laiką ir kitus aktualius klausimus.

Pateikti patarimai tokie pat paprasti kaip ir pačios internetinės prekybos politika: belieka atidžiai išsirinkti (tiek patį rūbą, tiek pardavėją), turėti kantrybės sulaukti pirkinio ir…pasipuošti!

PR

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here